آکواریوم کوالالامپور

آکواریوم کوالالامپورآکواریوم کوالالامپور

شهر کوالالامپور پایتخت مالزی همواره با نام برجهای دوقلو یا پتروناس معروف می باشد.برجهائی که نماد مالزی بوده و هر ساله میلیونها گردشگر از این برجها و امکانات رفاهی و تفریحی و مراکز متنوع و گوناگون خرید که در اطراف این 2 مرکز ایجاد شده است انواع و اقسام سوغاتیها و سار ملزومات خود را تهیه میکنند زیرا مالزی یکی از مهم ترین مراکز خرید در شرق آسیا می باشد.
در کنار این 2 مرکز خرید و دیدنی یکی از مهم ترین دیدنیهای کوالالامپور واقع گردیده است که هر ساله میلیونها گردشگر به خاطر جذابیتهای بسیار زیبای آن از این مرکز زیبا مهیج و دیدنی بازدید میکنند.
آکواریوم کوالالامپور یکی از بزرگترین ها در نوع خود در دنیا و آسیا می باشد.

این پارک دریائی در سال 2002 در زمینی به مساحت 60.000 متر مربع و در بیش از 5000 غرفه مختلف از انواع آبزیان دریائی تاسیس گردیده است.

در این آکواریوم انواع مختلفی از آنواع خیوانات آبزی و نیمه آبزی که ساکن قسمتهای مختلف دنیا می باشند در این محل نگهداری میشوند.
از انواع این حیوانات میتوان کوسه های دریائی لاک پشتهای غول پیکر – انواع راکون ها پستانداران دریائی – کوسه ها – انواع ماهیان مناطق مختلف و سایر ماهیها اشاره کرد که از نواحی مختلف به این محل منتقل و نگهداری میشوند.

در این آکواریوم بازدیدکنندگان در بستری از انواع ویژگیهای طبیعی حرکت کرده و انواع مختلفی از ویژگیهای خاص طبیعی مانند جنگلهای آب گرفته – مناطق مختلف جغرافیائی – آبزیان الکتریکی آب ها مانند مارماهی – گربه ماهی و سایر حیوانات غریب و عجیب را از نزدیک بازدید می نمایند و نیز راهنمایان مستقر در این محل اطلاعات لازم را در اختیار بازدید کنندگان و مسافران میدهند.

یکی از جذابیتهای خاص این مرکز تونل زیر زمینی است که مسافران در میان تونلی از آب و حیوانات دریائی حرکت میکنند و مادامی که حیوانات کوچک و بزرگ از بالای سر آنها عبور میکنند میتوانند آنها را از نزدیک بازدید نمایند.

ساعت کار
این آکواریوم هر روز از ساعت 11 صبح تا 8 شب باز میباشد.

ورودیه
هزینه ورودیه این محل به شرح زیر می باشد:
بزرگسالان 50 رینگت مالزی
بین 3 تا 12 سال 40 رینگت
زیر 3 سال رایگان

راه دسترسی
کسانی که به منطقه برجهای 2 قلو یا پتروناس میروند میتوانند با یک پیاده روی کوتاه از طریق تونل ایجاد شده در این مسیر ظرف مدت 5 دقیقه خود را به این محل برسانند.تاریخ درج :  1392/6/13

تعداد بازدیدها : 6616
  7   از تعداد 2 رای
 

 
تورهای پیشنهادی ما
نرخ ارز و دلار
آب و هوا
ساعت کشورها
تبدیل تاریخ میلادی به شمسی