فراری پارک در ابوظبی امارات

فراری پارک در ابوظبی امارات

اینجا ایتالیا نیست، بلکه ابوظبی است که در آن بزرگترین پارک موضوعی جهان ( فراری پارک ) برای دوستداران اتومبیل های فراری ساخته شده است.

ferrari world (2)

دنیای فراری بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیده جهان است که در جزیره یاس شهر ابوظبی، امارات متحده عربی قرار دارد که با مضمون فراری ساخته شده است. دنیای فراری بزرگترین شهربازی مضمونی جهان نیز می‌باشد. مساحت سقف این شهربازی ۲۰۰،۰۰۰ مترمربع است. دنیای فراری در ۴ نوامبر ۲۰۱۰ (‎۱۳ آبان ۱۳۸۹) افتتاح شده است. این پارک دارای سریع‌ترین ترن هوایی  جهان است . نام این ترن هوایی فرمول روسی است.

ferrari world (3)

در پارک جهان فراری چند موزه فراری و فروشگاه وسایل با برند فراری و بازی‌های شبیه‌ ساز رانندگی با ماشین فراری موجود است. بازی‌های مجموعه برای گروه‌های سنی متفاوت طراحی شده‌اند که بازی‌ها بر اساس قد افراد دسته‌بندی می‌شوند: بازی برای افراد زیر ۱۲۰ سانتی‌متر قد / بازی‌ها برای افراد با قد میان ۱۲۰ تا ۱۹۵ سانتیمتر .

 

ferrari world (4)

این پارک زیبا و سرپوشیده دارای رکورد هایی در سرتاسر جهان میباشد مانند : بزرگ‌ترین شهربازی موضوعی جهان , بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیدi جهان با مساحت ۲۰۰،۰۰۰ مترمربع , دارای سریع‌ترین ترن هوایی جهان به نام «فرمول روسی» که سرعتش به ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد , بزرگ‌ترین آرم شرکت فراری .

ferrari world (5)

ferrari world (6)

ferrari world (7)

ferrari world (8)

ferrari world (9)

ferrari world (10)

ferrari world (11)

ferrari world (12)


تاریخ درج :  1394/3/20

تعداد بازدیدها : 6807
  10   از تعداد 1 رای
 

 
تورهای پیشنهادی ما
نرخ ارز و دلار
آب و هوا
ساعت کشورها
تبدیل تاریخ میلادی به شمسی