جذابیتهای آنتالیا


موزه باستان شناسی آنتالیا
  در موزه باستان شناسی آنتالیا اشیاء ساخته شده با دست را که آثاری از عصر پالئولیتیک تا دوره عثمانی است می توان ملاحضه نمود. وجود این آثار نشان دهنده تاریخ کهن این منطقه می باشد.
 بندر قلعه کاله ایچی  آنتالیا بندر داخل قلعه کاله ایچی در عین حال که یک مرکز تفریحی به شمار می آید یکی از جالب ترین بندرگاه ها در ترکیه نیز محسوب می شود. در این بندرگاه در کنار فروشگاه ها ، کافه و رستوران ها خدمات و وسایل مورد نیاز ورزش مفرح قایقرانی از جمله قایق بادبانی هم عرضه می گردد. در این منطقه هنگام صبح می توان قایق سواری کرده و عصرها از امکانات دیگر استراحتگاه استفاده کرد.

پارک آبی آنتالیا
 پارک آکوا آنتالیا در قسمت شرقی ساحل در پارک آکوا می توان با سرسره های آبی آن به هر نوع ورزش آبی اقدام نمود.

 پاموکه کاله در انتالیا

در زبان ترکی پاموکه کاله به معنای قلعه پنبه ای است که دارای طبیعتی معجزه آسا و رویایی می باشد. این منطقه به دلیل مسایل طبی و نیز وجود چشم اندازهای فوق العاده از زمانهای دور شناخته شده بوده است . آب سرشار از کریستالهای کلسیم هزاران سال است که از سراشیبی کوه ها به پائین سرازیر است.این مسیر از آب شفا بخش رویایی ، مانند نواری سفید به چشم می آید. این آب دارای خواص طبی شگفت انگیز و حاوی اکسیر جوانی می باشد در مجاورت این معجزه طبیعی ، خرابه های شهر تاریخی هیراپلیس واقع شده است. این شهر باقیمانده دوران سلطنت برگامو است. شما می توانید از تئاتر قدیمی آپولون ، نکرو پلیس که دارای بزرگترین بخش در منطقه ترکیه است. حمام های رومی و دروازه این محل دیدن فرمایید.

دلفین لند آنتالیا

آیا مایلید غارهایی که در گذشته محل اختفا و زندگی دزدان دریایی بوده اند را از نزدیک ببینید ، اگر حاضرید ما می توانیم این خواسته شما را به جا آوریم و در یک روز زیبای تابستانی طی یک سفر دریایی با قایق تفریحی شما را به دیدن این غارها ببریم . شما می توانید در کنار دیدن مناظر طبیعی و آثار قدیمی از شنا کردن در دریا و آفتاب گرفتن لذت ببرید. در ضمن اگر شانس شما را یاری کند می توانید دلفینهای در حال شنا کردن را ببینید. همچنین در برنامه قایق تفریحی موسیقیهای شاد و غذای لذیذ ما را همراهی می کنند. در این تور عجایب طبیعی و مناظر بکر بهشت روی زمین را لمس خواهید کرد

.

تورهای پیشنهادی ما
نرخ ارز و دلار
آب و هوا
ساعت کشورها
تبدیل تاریخ میلادی به شمسی